מרכז הזמנות
053-7104060


מרקיזות לבתי עסק

מרקיזה הינה סוג של סוכך שצורתו היא רבע עיגול ומטרתה היא לגרום להצללה, פרטיות ואיטום. המרקיזה עמידה במשך כל ימות השנה. בתי עסק רבים, כגון בתי קפה, מסעדות וחנויות, מתקינים מרקיזות לבית עסק. גם באולמות אירועים ניתן לראות מרקיזות מרהיבות, אשר רק משדרגות את האולמות. גם כשילוט לעסק, ניתן להשתמש עם המרקיזות גם כשילוט, כך שאתם מרווחים שלושה דברים: הצללה, פרסום העסק ושדרוג העסק באמצעות מרקיזה. ניתן למצוא הגנה מלאה מכל נזקי מזג האוויר, אם בחורף או אם בקיץ. רבים מבתי העסקים השונים, מעדיפים את המרקיזות, היות והן נוחות לשימוש, ניתנות לקיפול וכן, אין צורך באישור עירייה להתקנת מרקיזות.

מרקיזות לעסקים במחירים שונים
כאשר אתם באים לבחור מרקיזות לבתי עסק, כדאי לדעת, כי אין מחירים קבועים. יש מרקיזות הפועלות עם מתג חשמלי או באמצעות שלט רחוק. כל זה תלוי ברצון של בעל העסק , ההתאמה לצרכיו , גודל המרקיזה, שכן ככל שהמרקיזה תהיה גדולה יותר, כך היא תעלה יותר וכן, תוספות, כגון שלט רחוק, חיישנים, בדים איכותיים במיוחד ועוד, יגרמו להבדל במחיר. פתרון זה של מרקיזות לבתי קפה, חנויות ועוד, הפך להיות נוח והרבה יותר זול, מאשר פתרונות הצללה אחרים ומיותר לציין לגבי העיצוב של המרקיזות, אשר מושך הרבה קהל לבתי העסק, בכל ימות השנה, אם בחורף או אם בקיץ.

אווירה רומנטית תחת המרקיזה
האווירה הרומנטית כשיושבים תחת מרקיזות לבתי עסק, הינה מיוחדת ורומנטית. מי שיושב בבית קפה שיש בו מרקיזה, מרגיש כאילו הוא נמצא בחו"ל ברחובות פריז או איטליה. אם ישנה דרך טובה יותר להשלים את מראה בית העק שלכם , הדרך הטובה ביותר, תהיה באמצעות התקנת מרקיזות דקורטיביות שישרתו את הלקוחות ואתכם. גם אם יש לכם סחורה בוויטרינה, היא תישמר הרבה יותר טוב, באמצעות מרקיזה אשר מצלה על הוויטרינה ובכך, שומרת על הסחורה שלכם. הצבעוניות המיוחדת בסמטאות הערים המרכזיות שבהן יש הרבה בתי עסק,, תיאמר לזכותן של אותן מרקיזות מיוחדות שהעיצוב והיופי שלהן רק מקנה אווירה מיוחדת ומראה מעוצב, לכל חנות, מסעדה, בית קפה או דוכן מזון.

לפרטים על מרקיזות לבתי עסק ובחירת החלקים שלהם ניתן לפנות אלינו ישירות!

מרקיזות לבתי עסק