מרכז הזמנות
053-7104060


מרקיזות מעוצבות

מרקיזות מהווים פתרון הצללה מעוצב, אשר נועד להצללה והגנה בכל עונות השנה מפני תנאי מזג האוויר. בימות החורף, מרקיזות מעוצבות מגנות על מרחב הגינה או החצר מפני רטיבות, ובקיץ מפני קרני השמש היוקדות. מכיוון שמרקיזה נחשבת פשוטה להרכבה ולייצור, ישנו שיווק רחב ודרישה גבוהה בקרב אנשים רבים, המוצאים כי המרקיזה הינה בהחלט, פתרון יעיל לצרכיהם. ניתן למצוא מרקיזות לכל פתח של חלון או וויטרינה, למרפסות ולצרות, אך יש לקבל את המידות המדויקות שלה באמצעות איש מקצוע שהוא יצרן מוכר של מרקיזות וסוככי זרועות למיניהם. המרקיזות מספקו אף איטום ובידוד, מה שמהווה יתרונות נוספים.

כיצד מורכבות מרקיזות מעוצבות?
המרקיזות מורכבות מכמה צלעות, אשר יורדות בהדרגה ומאפשרות הצללה בזוויות שונות הרבה יותר, מאשר סוככי הזרועות. יש לציין, כי מרקיזות מעוצבות, הן מצרך נדרש, בגל בית, בית עסק, בגלל מזג האוויר החם ברוב חודשי השנה השורר בארץ. מדובר על מראה דקורטיבי ומיוחד, המזכיר בתים בסגנון ים תיכוני שישראלים אוהבים. חשוב לדעת, כי מרקיזות שמורכבות על חלונות, מחירן יהיה יקר יותר מאשר סוככי זרועות, אך לא באופן משמעותי, כך שההשקעה בהן היא כדאית. מרקיזה, עשויה להגיע לגודל של עד 6 מטרים ורדיוס של 1.80 מ', הן נוחות לקיפול ואין צורך ברישיון עירוני עבורן, בהשוואה לסוככים קבועים או פרגולות. חיסכון באנרגיה באמצעות התקנת מרקיזה מעוצבת החום בחודשי הקיץ בארץ, הוא בלתי נסבל. אנו עשויים להרגיש את חום השמש ולכן, גם מזגן בקושי יורגש. מרקיזות מעוצבות, יקנו הצללה מלאה, חיסכון באנרגיה, וחיסכון כספי.

הבד ממנו עשויה מרקיזה, הינו PVC, או אקרילן וניתן להזמין שלל של דוגמאות וגוונים, אשר יתאימו לעיצוב ביתכם. לבית, בית עסק או מרפסת של דירה, ייראו הרבה יותר דקורטיביים, באמצעות מרקיזות מיוחדות בעיצובים שונים ומרהיבים, אשר אחד מעיצובים אלה, לבטח יתאים לכם.

לפרטים על מרקיזות מעוצבות ובחירת החלקים שלהם ניתן לפנות אלינו ישירות!