מרכז הזמנות
053-7104060


פרגולות תלויות

מהי פרגולה תלויה?
פרגולות תלויות הן פרגולות העומדות על זוג עמודים מול הקיר, כאשר הצלע המקבילה לצלע העמודים מרותכת לקיר. פרגולות תלויות חוסכות מקום בחצר בית הלקוח במידה והיא קטנה, ואז, הנחת פרגולה של 4 עמודים במרכזה עלולה לגרום לצפיפות ודוחק. בפרגולות התלויות משתמשים למימוש מגוון רחב של מטרות. בכך, משמשות פרגולות תלויות כדגמים משודרגים של סככות: הם מעוצבים יוצר, גדולים יותר ומתאימים לעיצוב הבית במידה ניכרת יותר. לסככה אין הרבה אלמנטים עיצוביים, בעוד שפרגולה זה תחום שהוא שפה בפני עצמו: לכל בית ניתן להתאים פרגולה שלא רק "תתאים" לעיצוב שלו אלא גם תחדד מאד את חזותו החיצונית.

פרגולה תלויה בחצר:
עיצוב חסר תקדים כאשר החצר היא בעיצוב מודרני, פרגולה תלויה ומודרנית לבנה-כסופה נדרשת להשלמת התמונה, וכאשר החצר כפרית, ופרקטים חיצוניים או דקים לגינה מעטרים אותה, פרגולה תלויה מעץ, שרצוי כי תיראה בצבע שלהם, משלימה את החסר. עיצוב כזה מאפשר פריסת ממד נוסף בחצר, והפיכתה למעוצבת ודקורטיבית במיוחד. לפרגולה - אלמנטים כה רבים של עיצוב עד כי דיי בהתקנתה כדי לגרום לסביבה לחשוב שעיצבתם מחדש את כל חצרכם.

מעוניינים לשמוע פרטים נוספים אודות פרגולות תלויות? פנו אלינו לכל המידע בנושא פרגולות תלויות: התקנה, ייעוץ, והתאמה עיצובית לחצר הבית, צוות פורטל הסוככים והפרגולות לשירותכם! והפרגולות עומד לרשותכם!